Акції та знижки кінотеатру Мувіленд у період з 13.07 по 20.07

13 липня 2020

Команда Муві Ленд підготувала Вам приємні сюрпризи цього тижня. Прислухавшись до Ваших порад та побажань Ми вирішили підсолодити Вам цей тиждень. Отже що Вас очікує цього тижня:

16 липня 2020: АКЦІЯ «КІНО ЗА 100»

Багато людей писали нам запитання: «Чи будуть сімейні фільми?»; «Чи будуть мультики?». Тепер Ми сміло можемо сказати: ТАК, БУДУТЬ! Оголошуємо четвер днем мультиків та сімейних фільмів! Беріть дітей, друзів, коханих та приїжджайте до нас на вечір сімейного кіно! 
Тільки у цей день ціна за авто складатиме 100грн❗️
 

17 липня 2020: АКЦІЯ «ЩАСЛИВЕ МІСЦЕ НА ПАРКОВЦІ»

Кожен глядач, який купив квиток на сеанс у  п‘ятницю, автоматично стає учасником РОЗІГРАШУ приємного бонусу у вигляді таємничого подарунку. З метою забезпечення рівних умов для усіх відвідувачів у цей день - розіграш буде проводитись за допомогою рандомайзера безпосередньо перед сеансом.

18 липня 2020: АКЦІЯ «ГУРТОМ В КІНО ДЕШЕВШЕ»

Ми дуже любимо, коли до нас приїжджають двома, трьома або більше машинами. Ця компанійська атмосфера завжди піднімає настрій та робить перегляд фільму веселішим та приємнішим, тому спеціально для Вас ми даруємо знижку при купівлі двох і більше квитків на один сеанс! Для кожної машини з компанії ціна квитка буде не 140, а 120грн❗️

З повагою, Ваш Муві Ленд

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×