Правила автокінотеатру

ОСНОВНІ ВИЗНАЧЕННЯ

 • "Автокінотеатр Мувіленд" -  місце де відбувається показ фільмів, що знаходиться за адресою м. Тернопіль. м-н. Кутківці, вул. Бригадна 46а
 • Територія автомобільного кінотеатру - огороджена паровка з розміткою, для розміщення автомобілів.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Під час роботи автокінотеатру Movie Land, ми залишаємо за собою право відмовити в доступі будь-кому, а також особам, що заважають іншим клієнтам під час перегляду.
 2. Куплені квитки не підлягають поверненню, гроші не повертаються. У разі неможливості відвідати наш захід в зазначений термін, можливо, ми зможемо обміняти ваш квиток на іншу дату, за умови наявності вільного місця, і якщо ви зв'яжетеся з нами протягом 14 днів з дати покупки але не пізніше, ніж за 48 годин до початку запланованого фільму. Якщо у фільму який ви оберете більш висока ціна квитка, вас попросять оплатити цю різницю. Якщо показ фільму в автокінотеатрі не скасовано, ми не пропонуємо відшкодування за будь-які квитки.
 3. Місця для паркування автомобілів, які не забронювали квиток - надаються в порядку черги та не будуть зарезервовані для онлайн-бронювання. Великі транспортні засоби (позашляховики, 4x4, автобуси, мікроавтобуси та будь-які інші ТЗ, які ми класифікуємо як великі) будуть розміщені позаду. Фургони не допускаються на територію автокінотеатру Movieland.
 4. Автомобілі, повинні бути в кінотеатрі Мувіленд не пізніше, ніж за 10-15 хвилин до початку фільму, в іншому випадку їх допуск на територію автомобільного кінотеатру не гарантовано. Час початку сеансу вказується на сайті та в листі підтвердження оплати.
 5. Водії повинні неодмінно виконувати вказівки паркувальників та працівників кінотеатру для автомобілів Movieland для забезпечення власної безпеки та безпеки інших присутніх.
 6. Клієнтам не дозволяється залишати свої автомобілі під час сеансу (крім відвідування туалетів чи місць для куріння).
 7. Якщо Ви бажаєте поїхати під час показу фільму, Ви повинні попередити співробітників, включивши габаритні вогні та очікувати, коли Вас направлять на виїзд.
 8. Купуючи вхідний квиток в автокінотеатр водій та будь-які особи, які подорожують з ним в автомобілі, погоджуються з тим, що ми не несемо відповідальність за будь-які автомобілі або пошкоджені транспортні засоби та/або предмети, вкрадені з транспортних засобів під час відвідування автомобільного кінотеатру Мувіленд. У ці умови включені будь-які зіткнення транспортних засобів та будь-які травми, нанесені людині в результаті будь-якого зіткнення.
 9. Квитки в кіно продаються онлайн на сайті автокінотеатру за цінами, визначеними для відповідного сеансу. При купівлі квитків через Інтернет клієнт розміщує запит на бронювання квитків на умовах, які приймаються тільки до транзакції. Після оплати, на вказану під час замовлення електронну адресу, ви отримаєте підтвердження про бронювання місця на парковці.
 10. Ми не несемо відповідальності за будь-які втрати, понесені в разі скасування міроприємства та залишаємо за собою право змінювати час показу на час до 4 годи, з попереднім повідомленням за 24 години до запланованого часу показу.
 11. Зверніть увагу, що автокінотеатр Movieland має право скасувати будь-який показ в будь-який час. У разі, якщо це станеться за нашою ініціативою, ви можете звернутися до нас по електронній пошті і попросити замінити квиток на інший або надіслати запит на повернення коштів. Грошові кошти повертаються протягом 28 діб після такого звернення.

ДОСТУП НА ТЕРИТОРІЮ АВТОКІНОТЕАТРУ

Доступ на територію автокінотеатру буде дозволений тільки на час сеансу, зазначеного у квитку.
Клієнтам, які прибувають на скасований показ, буде запропонований альтернативу або повне повернення коштів після звернення по електронній пошті у строк не більше ніж 28 днів з моменту придбання квитка.

БЕЗПЕКА І ОХОРОНА

Автомобільний кінотеатр Мувіленд залишає за собою право відмовити у в'їзді будь-якій особі (включаючи пасажирів та водіїв), які перебувають у стані алкогольного/наркотичного сп'яніння, поводяться агресивно та неадекватно і зажадає від будь-якої особи, яка вважається такою, негайно покинути територію без будь-якого права на відшкодування.

Жодному клієнтові не дозволяється приносити/привозити з собою незаконні речовини або зброю. Будь-якій особі, у якої виявлені такі предмети, буде відмовлено у в'їзді без права на відшкодування.

ІНШІ ЗАПИТАННЯ

Ніщо в цих умовах не впливає на ваші законні права як клієнта. Також не виключає та не обмежує відповідальність автокінотеатру Movieland за шахрайство, смерть або тілесні ушкодження в результаті недбалості з нашого боку.

На додаток до своїх прав, якщо клієнт або група клієнтів порушують будь-які положення та умови цієї політики, ми будемо вживати дії, які необхідні для запобігання повторних порушень такого типу. Такі дії можуть включати в себе постійну заборону в доступі до показів відповідного клієнта або клієнтів і/або судове переслідування.

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×